Menu

Madame Magalii

Blog Madame Magalii to zbiór praktycznych porad dla kobiet szukających wskazówek dotyczących życia codziennego. Tematy to zdrowie, moda, uroda, odchudzanie, macierzyństwo, miłość, biznes, praca i styl życia. Kopalnia wiedzy dla każdej kobiety.

Sposoby na cienie pod oczami

madamemagalii

eye11738631

Wiele osób zmaga się z cieniami pod oczami. Są to ciemne kręgi, które nie wyglądają ładnie. Na szczęście są skuteczne sposoby na walkę z tym nieatrakcyjnym defektem.

Przyczyny powstawania cieni pod oczami to predyspozycje genetyczne, zmęczenie, brak snu, alergie, zapalenie zatok, kosmetyki.

Kilka skutecznych sposobów walki z podkowami pod oczami to nakładanie na skórę zimnych torebek z zielonej herbaty, plastry ogórka (działają przeciwobrzękowo i likwidują zaczerwienienia), schłodzony surowy ziemniak pokrojony w plastry i nałożony na zamknięte powieki (działa ściągająco na skórę wokół oczu), schłodzone łyżki położone na powiekach na kilka minut, spacery na świeżym powietrzu.

Można także nakładać olej argonowy, który zawiera w sobie dużo witaminy E i działa odmładzająco na skórę wokół oczu.

Najbardziej skuteczne metody to mezoterapia mikroigłowa, wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w dolinę łez oraz przeszczep tkanki tłuszczowej. Przeszczep jest najbardziej naturalną metodą i jego efekty utrzymują się do dwóch lat.

 

 

© Madame Magalii
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci